Váš partner vo svete dovoleniek

Futbalový zájazd Dortmund - Kolín

Destinácia: Nemecko, Porýnie, Dortmund
Kód zájazdu: 1049648
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Športové podujatia

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Futbalový zájazd Dortmund - Kolín

POĎ DO DORTMUNDU A ZAŽI NAJLEPŠIU ATMOSFÉRU V EURÓPE NAŽIVO
Aj vy chcete vidieť naživo Dortmund aj s legendárnou tribúnou Gelbe Wand? Prípadne plánujete potešiť blízku osobu futbalovým darčekom? Klub s obrovskou fanúšikovskou základňou a úžasný 81-tisícový kotol sú zárukou futbalových zimomriavok. Dych sa vám zatají pri pohľade na najväčšiu tribúnu na státie v Európe (Gelbe Wand - Žltá stena). Hlavne treba mať poriadne nabitý telefón alebo foťák.

NA KAŽDÝ LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:
* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Dortmund je predovšetkým futbalové mesto, ktoré však môžete skombinovať aj inými turistickými možnosťami v historickom centre. Po pivku si odskočíte do Múzea futbalu alebo absolvujete prehliadku štadióna. Odporučíme ten ideálny program a vy sa budete v Dortmunde cítiť ako doma.

Orientačný program zájazdu s Premium balíkom:

PRVÝ DEŇ - odlet v ranných hodinách - príchod na letisko a presun do Dortmundu - príchod na hotel - voľný program*
DRUHÝ DEŇ - raňajky a prehliadka mesta - zápas - voľný program*
TRETÍ DEŇ - raňajky a odlet na Slovensko
* možnosť doobjednať služby sprievodcu, prehliadku štadióna, prehliadku mesta, vstupy do múzeí, rezervovať stôl v reštaurácii alebo transfery

Ponúkame dlhoročné skúsenosti podložené referenciami, ktoré si veľmi ceníme. Spokojnosť ľudí, ktorí využili naše služby, je 9,47 z 10. Hlavnými piliermi našej práce sú komunikácia s vami, odporúčania od existujúcich klientov a cena. V poslednej sezóne sme prekonávali rekordy v počte splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,22 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »