Váš partner vo svete dovoleniek

Futbalový zájazd Dortmund - Freiburg

Destinácia: Nemecko, Porýnie, Dortmund
Kód zájazdu: 1059377
Cena od: 349 €
Príplatky od: 0 €
Športové podujatia

Výber termínu

28.02.2020 4 dni 349 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Futbalový zájazd Dortmund - Freiburg

NAJLEPŠIA ATMOSFÉRA A GELBE WAND

Poďte s nami na futbalový zájazd Dortmund. Klub s obrovskou fanúšikovskou základňou a úžasný 81-tisícový kotol sú zárukou futbalových zimomriavok. Dych sa vám zatají pri pohľade na najväčšiu tribúnu na státie v Európe Gelbe Wand - Žltá stena.

K dispozícii sú zároveň aj kvalitné hotely s ľahkou dostupnosťou k metru alebo MHD. Vyberte si jeden z našich balíkov a aj vy budete súčasťou elektrizujúcej atmosféry Signal Iduna Park.


AKO OBJEDNAŤ FUTBALOVÝ ZÁJAZD NA DORTMUND

NA LETECKÝ ZÁJAZD PONÚKAME 3 BALÍKY. ZÁKLADNÁ CENA JE ZA SMART BALÍK, VIAC INFORMÁCIÍ O OSTATNÝCH BALÍKOCH NÁJDETE NIŽŠIE:

* ceny a príplatky sú orientačné a budú definované v cenovej ponuke v závislosti od cien prepravy, leteniek a ubytovania.

Zápas Dortmundu naživo! Kontaktujte nás vyplnením Nezáväznej objednávky a vyberte si balík, ktorý vám najviac vyhovuje. Ak máte záujem iba o vstupenky, pri objednávke zakliknite možnosť Vstupenka. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou.


ORIENTAČNÝ PROGRAM S PREMIUM BALÍKOM

ODLET SMER DORTMUND - odlet do Dortmundu z Košíc/Viedne/Budapešti, príchod na letisko a presun do mesta - príchod na hotel (check in od cca 14:00) a odloženie batožiny na recepcii alebo prehliadka mesta
ZÁPAS A PREHLIADKA MESTA - raňajky a navrhujeme vidieť: užite si historické centrum s množstvom fanúšikov oboch táborov, odskočte si do Múzea futbalu alebo absolvujete prehliadku štadióna - zápas Dortmundu
ODLET SMER SLOVENSKO - raňajky a presun autobusom/metrom na letisko a odlet smer Slovensko - prečítajte si

Dortmund je síce hlavne futbalové mesto, ale ponúka aj atrakcie a pamiatky. Veľmi radi zariadime program na mieru alebo vstupenky do najväčších ťahákov. Dajte nám vedieť.


MÔŽETE SA NA NÁS SPOĽAHNÚŤ

Vašu spokojnosť ste vyjadrili ako 9,47 z 10 a väčšina našich klientov sa ku nám opätovne vracia. V poslednej sezóne sme spolu prekonávali počet splnených futbalových snov. Presvedčiť sa o tom môžete v sekcii .
Garantujeme profesionalitu, dodržanie podmienok a hlavne osobný prístup ku každému z vás. Proste, aby bolo všetko tak, ako sa dopredu dohodlo a futbalový zájazd na Dortmund dopadol podľa vašich predstáv.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,22 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,55 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »