Váš partner vo svete dovoleniek

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Advent v Norimbergu

Destinácia: Nemecko, Bavorsko
Kód zájazdu: 1060654
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy
Advent

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1.deň: V skorých ranných hodinách odchod z Bratislavy do Brna, Prahy a pokračujeme Regensburgu , kde sa prejdeme jedným z najkrajších miest Bavorska. Cez kamenný most z 12.storočia , ktorý je najstarším používaným v Európe prídeme romantickými uličkami s rodovými vežami až na námestie , kde sa nachádza dominanta mesta , Dóm sv. Petra s klenotnicou. Zavítame taktiež do kniežackého zámku , na ktorého nádvorí sa konajú tie najkrajšie vianočné trhy v meste. Tradičný vianočný trh nájdeme na Neupfarrplatz , kde nás pohltí starodávna atmosféra a nesmieme zabudnúť ochutnať bavorské klobásky , pečené gaštany , cisársky trhanec a ovocný punč. Na pamiatku si môžeme priviesť tak isto aj kopec vianočných drobností a dekorácií, drevených hračiek a módnych dolnkov. Večer odídeme na ubytovanie , nocľah.

2.deň: Celý deň až do podvečerného odchodu strávime v hlavnom advéntnom meste celého Nemecka , v Norimbergu . Túlať sa budeme medzi hrázdenými domami , prehliadneme si aj pamiatky aké sú kostol Panny Márie s orlojom , Sv. Sebalda s unikátnym náhrobkom či kostol Sv. Vavrinca s vzácnym pozdravom anjelov, budovu Radnice, múzeum hračiek, cisársky hrad a mnoho ďalších. Potom budeme mať voľno k nákupom a návšteve preslávených vianočných trhov. Najznámejší a najnavštevovanejší nemecký trh sa nachádza vnútri hradieb niedajšieho ríššskeho mesta, ktoré si dodnes zachovalo kúzlo stredoveku. V uličkách mesta taktiež nájdeme stopy Karla IV. a jeho synov. Slávny Ježiškov trh žiari svetlami a ponúka vyhlásené norimberské špeciality : klobásky , perník, varené víno či originálne vianočné ozdoby . V podvečerných hodinách odídeme do Brna , príchod do Brna v nočných hodinách , následne transfer do Bratislavy mikrobusom.

Základná cena zahŕňa:
dopravu autobusom, 1 x ubytovanie , 1 x raňajky, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
komplexné cestovné poistenie , predpokladaná čiastka na vstupy cca 30 €.

Poznámky a informácie:
Poďte s nami na najkrajšie vianočné trhy v Nemecku ! NORIMBERG - REGENSBURG

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 7,57 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »