Váš partner vo svete dovoleniek

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Europapark a Legoland

Destinácia: Nemecko
Kód zájazdu: 1073565
Cena od: 222,13 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Zábava
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

30.04.2020 4 dni Last Minute 229 € +0 € autobusová
29.08.2020 4 dni First Minute 222,13 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Program:

1. deň:
Odchod z Bratislavy v skorých ranných hodinách cez Rakúsko do Nemecka. V poobedných hodinách príchod do nemeckého mestečka GIEGEN AN DER BRENZ, ktoré sa pokladá za miesto zrodenia „macka Teddyho.“ Prvýkrát ho tu ušila Margarete Steiff. V roku 1902 navrhol jej synovec medvedíka, ktorý ako prvý na svete hýbal rukami a nohami. Táto hračka okamžite dobyla celý svet vrátane Ameriky. Meno "Teddy bear" dostal medvedík po americkom prezidentovi Theodorovi "Teddy" Rooseveltovi.  Jedinečnú expozíciu múzea STEIFF dopĺňa výstava hračiek, ukážka ručnej výroby, bistro s občerstvením a veľký detský kútik. Odchod na ubytovanie, nocľah.


2. deň:

Po raňajkách presun a návšteva LEGOLANDU, ktorý je označený za jeden z najlepších zábavných parkov v Európe a je vytvorený z viac ako 50 miliónov legových kociek. V nemeckom LEGOLANDe môžu deti vkĺznuť do rolí svojich hrdinov a robiť veci, ktoré za normálnych okolností môžu robiť len dospelí – napríklad zvládnuť svoj prvý vodičský test, súťažiť v rytierskom súboji, lyžovať na vodných lyžiach závratnou rýchlosťou, veslovať na svojom prvom kanoe úplne samostatne, či navrhovať a programovať LEGO® robotov. Presun na ubytovanie do okolia Europa Parku. Nocľah.


3. deň:

Raňajky. Celodenná návšteva EUROPA PARKU – najväčší a druhý najpopulárnejší  tematický park v Európe, ktorý je už niekoľko rokov oceňovaný ako najlepší zábavný park na svete. Vnútri je stredisko rozdelené na európske tematické oblasti s viac ako 100 atrakciami a podujatiami, ktoré prekonajú aj tie najvyššie očakávania. Prejdete Európu na jednom mieste za jeden deň a pochutnate si na špecialitách jednotlivých krajín. Pozoruhodná je dych vyrážajúca horská dráha Silver Star, ktorá je druhou najvyššou v Európe a viditeľná už od niekoľkých kilometrov ako aj jedna z najstarších horských dráh na svete postavených z dreva. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko s nočnou jazdou.


4. deň:

Príchod do Bratislavy v skorých ranných hodinách.

Cena zahŕňa:
autobusová doprava, 2x ubytovanie v dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, 2x raňajky, prehliadky miest podľa programu, sprievodca zájazdu

Cena nezahŕňa:
poistenie – možnosť doplatenia komplexného cestovného poistenia v cene 8 EUR/pobyt, orientačné vstupné – Steiff múzeum dospelý 10 EUR, skupina nad 20 osôb 6 EUR, Europa park 46 EUR (skupinový lístok), Legoland 21 EUR (skupinový lístok)  

Upozornenie: odporúčame vstupy objednať so zájazdom cez CK, skupinové vstupy sú cenovo výhodnejšie než individuálne vstupenky zakupované na mieste ! 

Príplatok za jednolôžkovú izbu: 55 EUR

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,22 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,63 HRK
Turecká lira  EUR 7,36 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »