Váš partner vo svete dovoleniek

Berlín s oddychom v tropickom raji

Destinácia: Nemecko
Kód zájazdu: 982542
Cena od: 149 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

22.10.2020 4 dni First Minute 149 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Poďte s nami za exotikou do Nemecka, oddýchnite si v tropickom raji na bielej pláži s krištáľovo čistou vodou a s osviežujúcim nápojom pod palmami. Budete nadšení vodným svetom, vodopádmi, bazénmi, tobogánmi a skutočným tropickým dažďovým pralesom. Zaslúžený oddych v peknom prostredí čaká práve na Vás. Na druhý deň spoznáte hlavné mesto Nemecka – Berlín, moderné a živé mesto plné histórie a kontrastov, druhé najväčšie mesto Európskej únie. Mesto, ktoré patrí jednoznačne na zoznam cestovateľských snov. Zažite víkend plný oddychu, exotiky, histórie a pulzujúceho mesta.

Program:
1.deň:
odchod zo Slovenska v neskorých večerných hodinách.

2.deň:
v ranných hodinách príchod do Nemecka, do exotického tropického raja Tropical Islands, kde Vás čaká celodenný oddych na piesočnatej pláži s palmami, orchideami, štebotom vtákov a s množstvom atrakcií. Vyskúšať si môžete aj let balónom. alebo leňošiť vo vírivke. Čiastočne si splníte sen o exotickej dovolenke v trópoch. Atmosféru bude dotvárať dedinka s tropickým jedlom, prales a lagúna. Užijete si vodné atrakcie ako fontány, vírivky, sauny, tobogány, wellness procedúry,... Dopriať si môžete bahenný zábal, ale aj tradičnú havajskú masáž. V tropickej dedinke spoznáte život na Bali alebo Borneu. Odporúčame si spolu s plavkami zbaliť aj ľahké letné oblečenie, keďže tu prevláda príjemná teplota 27-30 °C. V celom areáli je množstvo reštaurácií a barov, kde ochutnáte tropické jedlá a drinky. Nachádza sa tu aj špeciálna časť venovaná deťom, ktoré si môžu vyskúšať rôzne preliezky a iné detské zábavky. Ženy jednoznačne poteší možnosť nákupov rôznych suvenírov, korálok a príveskov z rôznych kútov sveta. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie v okolí Berlína. Ubytovanie. Nocľah.

3.deň:
po raňajkách Vás čaká celodenná návšteva Berlína, hlavného mesta Nemecka. Autobusom sa odveziete k slávnemu Berlínskemu múru. Potom začnete prehliadku impozantnou dominantou – Brandeburskou bránou, ktorá spája dve významné časti mesta. Prejdete sa najznámejším bulvárom, hlavnou mestskou tepnou širokou ulicou Unter den Linden. Uvidíte námestie Bebel Platz, kde prišlo k páleniu kníh, ktoré zorganizovala nacistická propaganda, prehliadnete si berlínsky katolický kostol katedrálu sv. Hedvigy. Zastavíte sa v hlavnej budove Humboldtovej univerzity alebo pri bývalej strážnici Neue Wache, kde horí večný oheň na pamiatku všetkých vojnových obetí. Cestou zhliadnte Operu, slávny Berlínsky dóm a dostanete sa do srdca východného Berlína na námestie Alexanderplatz, kde sa v prípade záujmu môžete výťahom vyviesť na Televíznu vežu, ktorá má 368 metrov a je najvyššou budovou v Berlíne. Individuálne voľno. Odchod na Slovensko vo večerných hodinách.

4.deň:
príchod na Slovensko v ranných hodinách. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd. 

Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu 1 x ubytovanie v hoteli 3* 1 x raňajky služby overeného sprievodcu CK poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka 8 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...) príplatok za jednolôžkovú izbu 30 € / osoba komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / osoba / deň prípadná pobytová taxa v hoteli cca 2 € 

nástupné miesta a príplatky:
Nitra 8 € (garantovaný zvoz) Sereď 8 € (garantovaný zvoz) Trnava 8 € (garantovaný zvoz) Bratislava 0 € (garantovaný zvoz) Všetky nástupné miesta budú realizované poplatok za dvoj-sedadlo -100 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama ) vstupné do aquaparku Tropical Islands po skupinovej zľave - 29 € / dospelá osoba, 23,50 € / deti do 14 rokov, študenti, seniori nad 65 rokov

Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,57 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,33 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »