Váš partner vo svete dovoleniek

Mylos Apartments

Destinácia: Grécko, Kréta, Anissaras
Kód zájazdu: 990862
Cena od: 299 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

20.09.2019 5 dní Last Minute 361 € +0 € odlet: Bratislava letecká
20.09.2019 8 dní Last Minute 299 € +0 € odlet: Bratislava letecká
24.09.2019 8 dní Last Minute 299 € +0 € odlet: Bratislava letecká
24.09.2019 8 dní Last Minute 299 € +0 € odlet: Praha letecká

Mylos Apartments

gril, ohnisko biliard parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis kamienková pláž piesočnatá pláž detské ihrisko trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od letiska: 25 km
Vzdialenosť od pláže: 350 m
Poloha a popis:
CLEVER ponuka! Apartmány Mylos sa nachádzajú v krásnom a pokojnom letovisku Anissaras, hneď u známeho živého letoviska Hersinissos, kam sa dá dôjsť príjemnou prechádzkou (cca 20 minút chôdze) alebo autom (cca 5 minút). Toto ubytovanie patrí do programu CLEVER, pretože umožňujú využiť "chytré" kombinácia lacného ubytovania v súkromí a servise formou programu all inclusive v aparthotela 3 *. V letovisku Anissaras nájdete bary, reštaurácie, supermarket, a je vhodný predovšetkým pre tých z Vás, ktorí uprednostňujú pokojnejšie miesto, ale v dosahu živého centra väčšieho letoviska Hersonisssos, ktorý ponúka bohatý denný a nočný život. Hlavné mesto Heraklion a letisko je vzdialené cca 25 km. Toto ubytovanie odporúčame všetkým , ktorí hľadajú dovolenku za výhodnú cenu, chcú relaxovať, ale aj mať možnosť cestovania a aktivít, ktoré ponúka neďalekej letovisko Hersonissos.

Vybavenie hotela:
Mylos Café Bar, terasa, bazén so sladkou vodou, lehátka a slnečníky pri bazéne zdarma, biliard (za poplatok), možnosť grilovania (za poplatok), možnosť Wi-Fi zadarmo pri bare, detské ihrisko, parkovanie zdarma, trezor (za poplatok) .

Vybavenie izby:
Apartmány ponúkajú ubytovanie pre pre 2 - 5 osôb. Veľkosť jednotlivých izieb zodpovedá možnosti obsadenia. Všetky majú kuchynský kút so základným vybavením a rýchlovarnú kanvicu (ak nemáte all inclusive), chladničku, kúpeľňu so sprchou a WC, fén, klimatizáciu (za poplatok), trezor (za poplatok) a balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, more alebo hory / okolia.

Stravovanie:
Program all inclusive v neďalekom aparthotela Comfort Malievi 3 *: - raňajky 08: 00-10: 00, obed 13: 00-15: 00, večera 18: 30-20: 30, snack: 11: 30-12: 00, Bar / pool bar: 10:00 - 22:00, nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby, miestne čapované pivo, miestne víno, ouzo, brandy, rakije, možnosť kokteilov podľa aktuálnej ponuky Vám oznámi na bare, káva, voda, ovocné šťavy / džúsy (nie fresh), zmrzlina 16:30 - 17:00. Po 22:00 sú všetky nápoje za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia aparthotela.

Pláž a plážový servis:
Najbližšia pláž je cca 350 a je kamienková, ďalšie pláže sú vzdialené cca 500 - 800 metrov, sú zmiešané alebo piesočné. Plážový servis a vodné športy sú za poplatok.

Pre deti:
Detské ihrisko.

Šport a zábava:
Vodné športy na okolitých plážach (za poplatok), biliard (za poplatok), možnosť barbeque (za poplatok), Wi-Fi (zdarma).

Služby v cene:
Wi-Fi, ležadlá a slnečníky pri bazéne, sladkovodný bazén.

Služby za poplatok:
Klimatizácia, trezor, billiard. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do ubytovania.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu DůležIté informace k zájezdů

Poznámka:
CLEVER UBYTOVANIE Pantour svojim klientom ponúka možnosť využívať vysokých štandardov 3 a 4 * hotelov za veľmi výhodnú cenu. CLEVER koncept je založený na tom, že klienti sú ubytovaní v pekných, čistých apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotelov ponúkajúcich all inclusive stravovanie. Klienti môžu využívať všetky neplatené služby, ktoré hotel ponúka, vrátane all inclusive. Tento koncept je pre klientov výhodný z nasledujúcich dôvodov: 1. Klienti ušetrí nezanedbateľnú časť peňazí 2. Ubytovanie v štúdiách ponúka klientom pokoj od zhonu all inclusive hotelov, s možnosťou odpočinku vo svojich izbe, ale s možnosťou využívania all inclusive podľa potreby. Základná charakteristika - vzdialenosť medzi oboma budovami je maximálne 300 metrov, vo väčšine prípadoch je to cca 50 metrov - klienti využívajú všetkých služieb all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli priamo klientmi daného hotela, ktorý tieto služby ponúka. - Polovica zo štúdií či apartmánov majú tiež k dispozícii vlastný bazén + bazény v hoteloch, kam sa dochádza na all inclusive

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Dostupné výlety

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,92 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,31 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »