Váš partner vo svete dovoleniek

Hotel Villa Maria

supermarket Villa Maria bazén Villa Maria Villa Maria Villa Maria - bazén, výhled z jednoho z aprtmánů Villa Maria - bazén Villa Maria - bazén Vila Maria Villa Maria Villa Maria - bazén Villa Maria - bazén Villa Maria - bazén Villa Maria - bazén Villa Maria - bazén Villa Maria bazén Villa Maria
Destinácia: Grécko, Kréta, Gouves
Kód zájazdu: 990886
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Villa Maria

detská postieľka TV večerný program animačný program internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 50 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Poloha a popis:
Aparthotel Villa Maria je pekný 3 * aparthotel v centre Gouves, ktorý sa nachádza iba 100 m od pláže. V centre Gouves cca 50 m od hotela sú kaviarne, taverny a obchody. Tento zájazd odporúčame všetkým vekovým kategóriám pre jeho cenovú dostupnosť a overené služby.

Vybavenie hotela:
V aparthotela Villa Maria je k dispozícii recepcia, pripojenie k internetu vo verejných priestoroch aparthotela (zdarma), supermarket, detský bazén a vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma.

Vybavenie izby:
Štúdiá pre 2 - 3 osoby a apartmány pre 3 - 4 osoby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC), kuchynským kútom s chladničkou, sporákom (vzhľadom k programu all inclusive je s minimálnym vybavením), televíziou, klimatizáciou (za poplatok), s obývacím priestorom a balkónom alebo terasou. Trezor na izbe (za poplatok). Štúdiá pre 2 - 3 osoby a apartmán pre 2 - 3 osoby je jedna miestnosť, u štúdií menšie, pri apartmáne väčšie. Apartmán pre 4 osoby má 2 miestnosti (oddelenie je architektonickým prvkom, múrikom, niekedy múrom).

Stravovanie:
Bez stravovania, polpenzia alebo all inclusive. Polpenzia a all inclusive sú zaistené v hoteli Kaissa Beach2*. - raňajky formou bufetu: saláma, syr, miestne dezerty, marmeláda, vajíčka, zelenina, kompóty, cereálie, dezerty a sladké pečivo, viac druhov pečiva, corn flakes, jogurty a ovocie - každý deň sa zloženie mení -obed formou jednoduchého bufetu - 2 predjedlá, 2 hlavné jedlá, 2 druhy príloh, zemiaky, cestoviny s 2 druhmi omáčok, 8 druhov šalátov (6 jednoduchých a 2 špeciálne šaláty), pečivo a maslo -večere formou jednoduchého bufetu - 1 polievka, 2 predjedlá, 3 hlavné chody (1 pokrm z ryby), 3 prílohy, zemiaky, cestoviny s omáčkou, 10 druhov šalátov (7 jednoduchých a 3 špeciálne šaláty), pečivo a maslo, čerstvá zelenina a dezerty Nápoje v rámci programu all inclusive sú podávané od 11:00 do 22:00 v reštaurácii a v pool bare - miestne pivo, víno, Rakija, Ouzo, nealko nápoje. Snack popoludní: káva, koláč, sušienky a zmrzlina 16:00 - 17:00 Zmrzlina v dobe 16:00 - 17:00 pre všetkých (1 kopček zmrzliny/deň) Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia a času all inclusive je vyhradená vedením hotelu.

Pláž a plážový servis:
Prvý piesková pláž, miestami zmiešaná s kamienkami je cca 100 os Villa Maria, len sa prejde miestnou komunikáciou, druhá pláž je vzdialená cca ďalších 100 m. Ležadlá a slnečníky a vodné športy sú za poplatok.

Pre deti:
Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

Šport a zábava:
Aktuálnu ponuku služieb a športov a ich prípadné poplatky obdržíte po príjazde na recepciu Kaissa Beach 2*+. Animáčný program pre deti a dospelých v hoteli Kaissa Beach: - kreatívne a športové aktivity pre deti -športové aktivity pre dospelých -večer animácie pre deti a dospelých (show a tanec) - beach party Animačné programy sa konajú v období od posledného júnového týždňa do druhého týždňa v septembri. Zmena programu vyhradená.

Služby v cene:
V aparthotela Villa Maria Wi-Fi.

Služby za poplatok:
Kompletnú ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive a sú za poplatok, obdržíte po príchode na recepcii hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu Důležeté informace k zájezdů

Poznámka:
CLEVER UBYTOVÁNÍ Pantour svým klientům nabízí možnost využívat vysokých standardů 2, 3 a 4* hotelů za velmi výhodnou cenu. CLEVER koncept je založen na tom, že klienti jsou ubytováni v pěkných, čistých apartmánech či studiích v blízkosti hotelů nabízejících all inclusive stravování. Klienti mohou využívat veškeré neplacené služby, které hotely nabízí, včetně all inclusive. Tento koncept je pro klienty výhodný z následujících důvodů: 1. Klienti ušetří nezanedbatelnou část peněz 2. Ubytování ve studiích nabízí klientům klid od shonu all inclusive hotelů, s možností odpočinku ve svých pokojích, ale s možností využívaní all inclusive dle potřeby. Základní charakteristika - vzdálenost mezi oběma budovami je do 300 metrů, výjimečně 500 m, ve většině případech je to cca 50 metrů. - klienti využívají všech služeb all inclusive ve stejné míře, jako by byli přímo klienty daného hotelu, který tyto služby nabízí. - polovina ze studií či apartmánů mají také k dispozici vlastní bazén + bazény v hotelech, kam dochází na all inclusive.

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, leteckú dopravu vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravu podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK pre prípad krachu.

Dostupné výlety

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,91 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »