Váš partner vo svete dovoleniek

Comfort Corali Beach Aparthotel

Destinácia: Grécko, Kréta, Kokkini Hani
Kód zájazdu: 990927
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Comfort Corali Beach Aparthotel

detská postieľka TV šípky petanque, bocca večerný program animačný program stolný tenis internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské animácie detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od letiska: 12 km
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Poloha a popis:
PANClub a FRIENDLY. Apartmánový komplex Comfort Corali Beach je malý komfortný rodinný hotel, ktorý ponúka kľudnú a pohodovú atmosféru. Je umiestnený na kludnejšom mieste, na rozhraní letovísk Kokini Hani a Gournes. FRIENDLY znamená, že klienti, ktorí si zakúpia zájazd do COmfort Corali Beach, môžu využívať v rámci all inclusive pláž pri Blue Sky Beach (lehátka a slnečníky zdarma) a nápoje v pool bare (vzdialenosť cca 100 m). Centrum Kokini Hani je vzdialené cca 500 m a centrum susedného letoviska Kato Gouves je cca 1,5 km., 15 km západne od Heraklionu a iba cca 12 km od medzinárodného letiska. Apartmány sú, čo by iba kameňom dohodil od piesočnatej pláže, ponúkajú nádherný výhľad na more a jednoduchý prístup k množstu reštaurácií, barom a obchodom na prímorskej promenáde. Toto ubytovanie doporučujeme všetkým klientom, ktorí vyhľadávajú dovolenku za výhodnú cenu s programom all inclusive. Animačné programy pre deti a dospelých, ktoré sú zaistené v susednom Comfort Blue Sky Beach (cca 100 m) Vám umožní využiť zábavy počas Vášho pobytu. Pokiaľ však animačné programy nevyhľadávate a chcete iba relaxovať a odpočívať, krásna piesočnatá pláž priamo pri Corali Beach je k tomu ako stvorená. Oficiálna kategória hotelu je 4*, naša prodejná kategória je 3*.

Vybavenie hotela:
Recepcia, Wi-Fi zdarma v priestoroch recepcie, reštaurácie, bazén s oddelenou časťou pre deti, pool bar, lehátka a slnečníky pri bazéne aj na pláži zdarma.

Vybavenie izby:
Corali Beach Apartments sa skladá z 29 apartmánov pre 2-4 osoby, ktoré majú 2 oddelené miestnosti (apartmány PROMO, sú v prízemy/suterén). Sú vhodné predovšetkým pre rodiny s deťmi. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, vaňou alebo sprchovým kútom, chladničkou, sejfom (za poplatok) a balkónom alebo terasou s výhľadom na more, bazén a okolie. Za príplatok 5€ na deň je možnosť kuchynského kútiku so základným vybavením.

PANClub:
ANIMAČNÉ PROGRAMY pre deti aj dospelých 6x týždenne v susednom aparthoteli Comfort Blue Sky Beach (cca 100 m): - pre deti kreatívne a športovné aktivity - pre dospelých športové aktivity - večer animácie pre deti aj dospelých (show aj tanec) - beach párty Animačné programy sa konajú v období: posledný týždeň v júni až druhý týždeň v septembri. Zmena programu vyhradená.

Stravovanie:
formou All inclusive: Aktuálny program ALL INCLUSIVE: - raňajky: formou amerického bufetu v hlavnej reštaurácii 07:30 - 09:30) - obed: light bufet v hlavnej reštaurácii (13:00 - 15:00) - večere: formou plného bufetu v hlavnej reštaurácii (19:30 - 21:30) NÁPOJE: - počas hlavného jedla (obedy, večere) v hlavnej reštaurácii: miestne víno (biele, červené alebo ružové), miestne nealkoholické nápoje, ovocné šťavy/džúsy (nie fresh), čapované pivo, čerstvá voda. POOL - BAR: (10:00 - 22:00) - miestne alkoholické nápoje ouzo, rakia, brandy, možnosť koktejlov podľa aktuálnej ponuky Vám poskytnú v bare, miestne víno, miestne pivo, káva, čaj, ovocné šťavy (nie fresh), pitná voda, občerstvenie (popcorn, sušienky). - 16:00 - 17:00: coffee time pri bare, zmrzlina 16:00 - 17:00 Po 22:00 sú všetky nápojde za príplatok. Zloženie programu all inclusive je orientačné. Zmena zloženia aj časov all inclusive vyhradená - podľa vedenia aparthotelu.

Pláž a plážový servis:
Piesočnatá pláž priamo pri apartmáne, oddelená iba miestnou komunikáciou. Klienti, ktorí si zakúpia zájazd do Comfort Corali Beach, môžu využívať v rámci all inclusive pláž pri Blue Sky Beach (lehátka a slnečníky zdarma) a nápoje na pool bare (vzdialenosť cca 100 m). Klienti bez stravy plážový servis platia.

Pre deti:
Detský bazén, detská postielka (na vyžiadanie), detská animácia v susednom aparthoteli Blue Sky Beach.

Šport a zábava:
Bazén, šípky, stolný tenis, petanque, športy na pláži (za poplatok). Ponuku športov a zábavy, ktoré sú v rámci all inclusive, získate po príjazde do hotelu.

Služby v cene:
Wi-Fi, slnečníky a lehátka pri bazéne a na pláži. Kompletnú ponuku služieb zahrnutých do programu all inclusive získate po príjazde do hotelu.

Služby za poplatok:
Klimatizácia, sejf, športy na pláži. Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive, a ktoré sa na mieste paltia, získate po príjazde na recepciu.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu TU Dôležité informácie k zájazdu TU

Povolená hmotnosť batožiny:
15 Kg batožinový priestor + 5 Kg

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive alebo do ceny zájazdu.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podla uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Dostupné výlety

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,91 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »