Váš partner vo svete dovoleniek

Sorrento Studios CLEVER

Destinácia: Grécko, Zakynthos, Laganas
Kód zájazdu: 990970
Cena od: 312 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

19.08.2019 8 dní Last Minute 428 € +0 € odlet: Bratislava letecká
26.08.2019 8 dní Last Minute 417 € +0 € odlet: Bratislava letecká
02.09.2019 8 dní Last Minute 417 € +0 € odlet: Bratislava letecká
09.09.2019 8 dní Last Minute 417 € +0 € odlet: Bratislava letecká
16.09.2019 8 dní Last Minute 312 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Sorrento Studios CLEVER

TV jacuzzi, vírivka detský kútik biliard stolný tenis internet, WiFi piesočnatá pláž detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 700 m
Vzdialenosť od letiska: 4 km
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Poloha a popis:
Sorrento Studios sú jednoduchšie štúdiá 0 * sa nachádza v pokojnej časti letoviska len 350 metrov od obľúbeného hotela Poseidon 3 *. Studia sa nachádza len 250 metrov od pieskovej pláže, 150 metrov od autobusovej zastávky a 700 metrov od centra letoviska, kde nájdete veľa barov, diskoték, tradičných taverenov a mini obchodov. Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené cca 50 metrov. Medzinárodné letisko je vzdialené cca 4 km a 7 km hlavným mestom Zakynthos. CLEVER ponuka je výhodná kombinácia ubytovania v súkromných apartmánoch alebo štúdiách v blízkosti hotela 3 *, kde klienti, ktorí si zakúpia all inclusive, plne využívajú program all inclusive rovnako ako klienti priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti prídu na stravovanie do hotela Poseidon, ale prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.

Vybavenie hotela:
Sorrento Studios majú k dispozícii: - vlastný bazén - lehátka a slnečník u bazénu - bar u bazénu (za poplatok) V Hotelu Poseidon, v ktorom klienti Sorrento Studios Clever s programom all inclusive čerpají služby, ponúka: - recepci - bar - lobby s SAT / TV - internetový kútik - Pripojenie Wi-Fi - hernu - miestnosť pre raňajky - výťah - bazén - detský bazén - výřivka - snack bar u bazénu s gréckou a európskou kuchyňou - detský kútik - stolní tenis - kulečník - lehátka a slnečníky u bazénu aj v záhrade Vstup do hotela Poseidon iba pre klientov so zakúpeným programom all inclusive.

Vybavenie izby:
Ubytovanie je možné vo : - dvojlôžkových štúdiách Štúdiá sú vybavené kuchynským kútom so základným vybavením, chladničkou, TV, Wi-Fi pripojením, klimatizáciou (cca 6 € / deň), trezorom (cca 10 € / týždeň) kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou.

Stravovanie:
Bez stravovania alebo all inclusive v hoteli Poseidon Beach (docházková vzdialenosť cca 350 metrov) Stravovánie formou all inclusive v hoteli Poseidon Beach - Raňajky formou bufetu od 8:00 do 10:00, formou bufetu 12:30 - 14:30, večere formou bufetu 19:00 - 21:00 v hlavnej reštaurácii. Kuchařská show 3 x týdne. - Tématické večery v centrálnej reštaurácii 1x za týždeň - Kontinentálne neskoré raňajky formou bufetu od 10:00 do 11:00 v snack baru. (Iba pre klientov, ktorí nevyužívajú hlavné raňajky) - Studené a teplé občerstvenie v snack baru, na plážovom baru medzi jedlami 11:00 - 18:00 - Zmrzlina (4 príchute) pre deti od 10:00 - 19:00. Koláče, sušenky a káva na 16-17 hod - od 10:00 do 23:00 v baru na pláži a snack bar, miestne alkoholické nápoje, miestne pivo, miestne víno, voda, nealkoholické nápoje, juice, káva, hotová čokoláda, čaj. Zloženie celého programu je orientačné. Zmeny zloženia a času all inclusive - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Piesočná pláž s pozvoľným vstupom je vzdialená cca 250 metrov. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

Pre deti:
Vyžitie pre deti v hoteli Poseidon - detský kútik - detský bazén (Iba pre klientov s programom all inclusive).

Šport a zábava:
Hostia s all inclusive môžu využiť zábavy v hoteli Poseidon : - herňa (biliard atď.) - stolný tenis - biliard - vonkajší bazén

Služby v cene:
Wi-fi pripojenie

Služby za poplatok:
Klimatizácia (cca 6 € / deň), trezor (cca 10 € / týždeň), lehátka a slnečníky na pláži Ponuku služieb, ktoré nie sú zahrnuté do ceny zájazdu, a ktoré sa na mieste platí, získate po príchode do hotela.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Poznámka:
Služby v hotelu Poseidon jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,60 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,38 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »