Váš partner vo svete dovoleniek

Mavra Studios CLEVER

Destinácia: Grécko, Zakynthos, Laganas
Kód zájazdu: 990973
Cena od: 312 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

19.08.2019 8 dní Last Minute 417 € +0 € odlet: Bratislava letecká
26.08.2019 8 dní Last Minute 397 € +0 € odlet: Bratislava letecká
02.09.2019 8 dní Last Minute 397 € +0 € odlet: Bratislava letecká
09.09.2019 8 dní Last Minute 397 € +0 € odlet: Bratislava letecká
16.09.2019 8 dní Last Minute 312 € +0 € odlet: Bratislava letecká

Mavra Studios CLEVER

TV masáž sauna fitness centrum internet, WiFi plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 7 km
Vzdialenosť od letiska: 4 km
Vzdialenosť od pláže: 500 m
Poloha a popis:
Mavra Studios sú jednoduchšie studia 0 * iba cca 150 metrov od obľúbeného hotela Majestic Hotel & Spa 4 *. Štúdiá sa nachádza len 500 metrov od piesočnatej pláže, 200 metrov od centra letoviska kde nájdete nepreberné množstvo barov, diskoték, tradičných reštaurácií a obchodov so suvenírmi. Ubytovanie je vzdialené cca 4 km od letiska a cca 7 km od mesta Zakynthos. Zastávka miestnej autobusovej dopravy je vzdialená 100 metrov. CLEVER ponuka, je výhodná kombinácia ubytovanie v súkromných apartmánoch či štúdiách v blízkosti hotela vyššej kategórie, kde klienti so zakúpeným all inclusive plne využívajú programu all inclusive v rovnakej miere, ako keby boli klientmi priamo v danom hoteli. V tomto prípade klienti dochádza na stravovanie do hotela Majestic Hotel & Spa 4 *, avšak prakticky celý deň môžu relaxovať v tomto hoteli.

Vybavenie hotela:
Hotel Majestic , v ktorom klienti Mavra Studios Clever so zakúpeným programom All inclusive čerpajú služby ponúka: - vstupnú halu 24 hodinovú recepciu - klimatizované spoločné priestory - vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma - detský bazén - detské ihrisko - reštaurácia - bar - fitness - sauna - masáže Vstup do hotela Majestic len pre klientov so zakúpeným programom all inclusive.

Vybavenie izby:
Ubytovať sa je možné vo: - dvojlôžkových štúdiách pre 2 - 3 osoby Štúdiá sú vybavené kuchynským kútom so základným vybavením, chladničkou, TV, Wi-Fi pripojením, klimatizáciou (cca 6 € / deň), trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom a sociálnym zariadením, balkónom alebo terasou

Stravovanie:
Bez stravovania alebo all inclusive v hoteli Majestic Hotel & Spa (dochádzková vzdialenosť 150 metrov) Stravovanie formou all inclusive Raňajky: 07:30 - 09:30 Obed: 12:30 - 14:30 Večera: 19:00 - 21:00 Občerstvenie, káva, čaj, zákusky sú ponúkané počas dňa v určených hotelom. Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby sú podávaný v bare pri bazéne od 10:00 - 23:00 Zloženie programu all inclusive je orientačná. Zmena zloženia i časov all inclusive vyhradené - podľa vedenia hotela.

Pláž a plážový servis:
Dlhá piesočná pláž s pozvoľným vstupom je vzdialená cca 500 metrov. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

Pre deti:
Vyžitie pre deti v hoteli Majestic: - detský bazén - detské ihrisko (Iba so zakúpeným programom all inclusive).

Šport a zábava:
Hostia s all inclusive môžu využiť zábavy v hoteli Majestic: - vonkajší bazén s lehátkami a slnečníkmi - fitness - sauna - masáže - ďalšie možnosti zábavy v centre letoviska.

Služby v cene:
Wi-fi pripojenie v spoločných priestoroch a izbách v Mavra. Hostia s all inclusive môžu využiť lehátka a slnečníky pri bazéne v hoteli Majestic.

Služby za poplatok:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Storno podmienky:
Všeobecné zmluvné podmienky vrátane storna zájazdu Dôleži informácie k zájazdov

Poznámka:
Služby v hotelu Majestic jsou pouze pro klienty, kteří mají zakoupený zájezd s All inclusive.

Povolená hmotnosť batožiny:
23 kg batožinový priestor + 8 kg kabína

Cena nezahŕňa:
Cestovné poistenie vrátane storna zájazdu GENERALI POISŤOVŇA, fakultatívne služby za poplatok, ktoré nie sú zahrnuté do programu all inclusive či do ceny zájazdu. Povinná pobytová taxa, ktorá platí pre všetky prílety od 1. 1. 2018. Pobytový poplatok je splatný na mieste po príchode do ubytovacieho zariadenia. Jeho výška sa odvíja od oficiálnej kategórie daného ubytovacieho zariadenia. Približná výška tejto pobytovej taxy pre 1 * -2 * hotel cca 0,5 € izba / noc, 3 * hotel cca 1,5 € izba / noc, 4 * hotel cca 3 € izba / noc, 5 * hotel cca 4 € izba / noc. Upozorňujeme, že výška pobytovej taxy môže byť počas sezóny zmenená.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie, letecká doprava vrátane povinných príplatkov a paliva, transfer v mieste pobytu, stravovanie podľa uvedenia, služby delegáta, poistenie CK proti úpadku.

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,60 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,38 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »