Váš partner vo svete dovoleniek

Laucala Island

Hlavní budova Bazén s barem Vila Bar Laucala Island Hotelová ponorka Resort Bazén Zahrada Bazén s pláží Pláž Zahrada Vila Vila Vila Snídaně Pláž Pláž Pláž Privátní transfer Hoelová ponorka
Destinácia: Fidži, Taveuni
Kód zájazdu: 998989
Cena od: 20 194,62 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Exotika

Výber termínu

24.09.2019 8 dní Last Minute 23 260,38 € +0 € odlet: Viedeň letecká
25.09.2019 8 dní Last Minute 23 260,38 € +0 € odlet: Viedeň letecká
26.09.2019 8 dní Last Minute 20 194,62 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Laucala Island

Vzdialenosť od pláže: 0 m

Poloha:
Rezort sa nachádza na rovnomennom ostrove, ktorý je súčasťou "Severnej skupiny ostrovov". Rezort zaberá celý súkromný ostrov a je postavený ako malá dedina v miestnom štýle. Dostať sa na ostrov je možné iba súkromným lietadlom z letiska v Nadi.

Vybavenie:
25 bungalovov a víl, recepcia 24 hodín denne. Reštaurácie a bary: Plantation House – medzinárodná a juhopacifická a la carte, Beach Bar – plážový bar a zmrzlináreň, Pool bar – snacky a ľahké občerstvenie, Rock Lounge – koktailový bar, Seagrass – ázijská gurmánska degustačná reštaurácia. Bazén, záhrada, kokosové háje, kultúrna dedina, zmenáreň.

Izby:
Jednoizbová vila VI:
kúpeľňa/WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV/sat., WiFi, telefón, trezor, súprava na prípravu čaju a kávy, kávovar, minibar zadarmo, balená voda, žehlička a žehliaca doska, terasa, súkromný bazén, vlastná bugina k doprave po rezorte, iPhone a iPod dockovacia stanica, ozvučenie BOSE.


Strava:
All Inclusive

Program All Inclusive:
Raňajky výberom z menu a la carte alebo formou bufetu – možnosť servírovať zadarmo vo ville Obed výberom z menu a la carte (neobmedzené) – možnosť servírovať zadarmo vo vile alebo na pláž Večera výberom z menu á la CATR (neobmedzené) – možnosť servírovať zadarmo vo vile alebo na pláži Neobmedzené nápoje počas stravovania (vrátane francúzskeho šampanského), ďalej konzumácia rozlievaných alkoholických a nealkoholických nápojov počas celého dňa vo všetkých baroch. Možnosť využitia všetkých reštaurácií na stravovanie – nutné vopred zarezervovať. Neobmedzené využitie všetkého hotelového zázemia zadarmo: športov, golfu, ponorky, šnorchlovania Pranie, čistenie a žehlenie denne zadarmo 1x 60 minútová masáž na osobu


Pláž:
Súkromná piesočnatá pláž obopína celý rezort   


Zábava:
Zadarmo:
kurzy varenia, masáže a terapeutické kurzy, kultúrna dedina a klultúrne programy, stopovanie.

Šport:
Zadarmo:
potápanie a šnorchlovanie, plavba plachetnicou a katamaranom, vodné lyže, wake borading, jetski, podvodný scooter, windsurfing, kajak, paddle boarding, jazda na koňoch, tenis, horské bicykle, jóga. Raz za pobyt exkurzia ponorkou – nutná rezervácia.


Zvláštnosti:
Rezort je postavený ako tradičná dedina v miestnom štýle. Súčasťou je malá dedina s bohahtým kultúrnym pogramom, farma – vlastné ovocie, zelenia a mäso, malá pistávací dráha pre prevoz hotelových hostí. Jedná sa o jediný rezort na svete kde majú klienti k dispozícii ponorku na prieskum bohatého podmorského života.

Wellnes:
Laucala Spa

Zadarmo:
1x za pobyt 60 minút mazáž na osobu

Za poplatok:
mazáže, rehabilitačné kúry, skrášľovacie kúry

Internet:
Zadarmo po celom rezorte

Max obsadenie:


Vila (VI):
 2 + 0 / 1 + 0

Doba transferu:
90 min

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,91 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 6,29 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »